Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Новини

Переваги електричного опалення

19.10.2015

Переваги електричного опалення Питання комунальних послуг та їх оплати стосується кожного, незалежно від спеціалізації. Не важливо, центральне опал ..

Детальніше

Переваги та недоліки світлодіодних ламп

01.10.2015

  А Ви звертаєте увагу на характеристики ламп для освітлювальних приладів? Ви рахували коли-небудь, скільки можна зекономити на простій л ..

Детальніше

Тривалість терміну служби світлодіодної лампи

01.09.2015

Тривалість терміну служби світлодіодної лампи у разі рівних інших умов може визначатися тільки рівнем якості електричних компонентів, що використовуют ..

Детальніше

ДП "Харківстандартметрологія" провело експертизу світлодіодних (LED) ламп

01.09.2015

ДП "Харківстандартметрологія" провело експертизу світлодіодних (LED) ламп В останні роки LED лампи отримали широке розповсюдження під ч ..

Детальніше

вуличне lenta РГБ УденС
Новинки
Спеціальні
        Блок живлення 60W 5А
200.10грн 185.00грн
LED  CITYLUX 100W 2xCOBLED 6000Lm 65K VITO
2,900.00грн 2,760.00грн
street 40
2,160.00грн 1,950.00грн

Світлодіодні технології освітлення завдяки ефективному використанні електроенергії і простоті конструкції знайшли широке застосування в світильниках, прожекторах, світлодіодних стрічках, декоративної світлотехніці і особливо в компактних освітлювальних приладах - ручних ліхтариках. Їх світлова потужність доходить до 5000 лм. Світлодіодні освітлювальні прилади підрозділяються на вуличні та інтер'єрні. Сьогодні їх застосовують для підсвічування будівель, автомобілів, вулиць і рекламних конструкцій, фонтанів, тунелів і мостів. Дане освітлення використовують для підсвічування виробничих та офісних приміщень, домашнього інтер'єру і меблів

Світлодіодне освітлення застосовується в світлотехніці для створення дизайнерського освітлення в спеціальних сучасних дизайн-проектах. Надійність світлодіодних джерел світла дозволяє використовувати їх у важкодоступних для частої заміни місцях (вбудоване стельове освітлення, всередині натяжних стель і т. Д.).

Декоративна світлодіодне підсвічування в основному застосовується для святкової ілюмінації. Для чого використовується новорічну прикрасу - світлодіодна гірлянда. У період свят (більшою мірою новорічних) їх можна побачити на вулицях міст, вони прикрашають дерева, фасади будівель та інші вуличні об'єкти.

ЕЛЕКТРОТОВАРИ