Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

News Headlines

Освітлення пішохідних переходів у місті Дубно

Освітлення пішохідних переходів у місті Дубно У місті Дубно завершено роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення перехрестя вулиць Сурмичі, Грушевського, Мирогощ ..
Full Article

Posted: 28.09.2018

Тестуємо світильник 200 вт

Світильник світлодіодний SVL 200 EV 7452 Номінальна напруга живлення за ДСТУ EN 50160-2014 Uном, В 230 Діапазон напруги живлення, при ..
Full Article

Posted: 02.04.2018

5 фактів про колірну температуру. Яку вибрати?

  У побуті поширена думка, що штучне світло може бути «теплим» і «холодним». Мова йде, перш за все, про відтінки випромінювання. Поняття «температура світла&r ..
Full Article

Posted: 04.08.2017

Вуличне освітлення на дачі: поради, рекомендації

Вуличне освітлення на дачі: поради, рекомендації Створюючи на заміській ділянці затишні куточки, будуючи ажурні альтанки і розбиваючи клумби з рідкісними квітами, подумайте відразу про те, як всю цю ..
Full Article

Posted: 20.07.2017

Нове покоління світлодіодних модулів chip-on-board від Samsung Electronics для торгового акцентного освітлення і інших спрямованих світильників

Нове покоління світлодіодних модулів від Samsung Electronics chip-on-board для торгового акцентного освітлення і інших спрямованих світильників. Компанія Samsung Electronics анонсувала друге п ..
Full Article

Posted: 19.07.2017

Індія побудує в Україні сонячну електростанцію

Вартість будівництва складе півмільярда доларів. Індійська компанія інвестує 500 мільйонів доларів у будівництво сонячної електростанції в Україні. Про це повідомляє Міністерство економічного розви ..
Full Article

Posted: 13.07.2017

Все про світлодіодні лампи на філаменах

У багатьох моделях світильників нитка розжарення лампи є важливим елементом дизайну. Тому замінити лампу розжарювання в них до недавнього часу було нічим. Створити компактну люмінесцентну лампу (КЛЛ), ..
Full Article

Posted: 21.09.2016

Освітлення пішоходних переходів

На сьогоднішній день існує гостра проблема освітлення доріг. Дороги стали небезпечними в темний час доби. Однією з головних проблем є обмежена видимість пішохідного переходу. Іншими слова, його просто ..
Full Article

Posted: 11.08.2016

Норми освітлення доріг. Вимоги до освітленості вулиць

Норми освітлення доріг. Вимоги до освітленості вулиць   Ні для кого не секрет, що на безпеку дорожнього руху великий вплив надає рівень освітленості автомобільних доріг, а також місць стоянки ..
Full Article

Posted: 27.02.2016

Усе про світлодіоди

Усе про світлодіоди Усе про світлодіоди: історія відкриття, будова, технологія виготовлення, параметри, термін служби та ін. 1. Який все-таки середній термін служби світлодіодів? Валити всі типи ..
Full Article

Posted: 11.12.2015

Переваги електричного опалення

Переваги електричного опалення Питання комунальних послуг та їх оплати стосується кожного, незалежно від спеціалізації. Не важливо, центральне опалення, пічне чи газове, існують ті чи інші нюанси, ..
Full Article

Posted: 19.10.2015

Переваги та недоліки світлодіодних ламп

  А Ви звертаєте увагу на характеристики ламп для освітлювальних приладів? Ви рахували коли-небудь, скільки можна зекономити на простій лампочці? Виявляється, до 1000 грн. Для того, що ..
Full Article

Posted: 01.10.2015

Тривалість терміну служби світлодіодної лампи

Тривалість терміну служби світлодіодної лампи у разі рівних інших умов може визначатися тільки рівнем якості електричних компонентів, що використовуються при виготовленні лампи, а також залежить від т ..
Full Article

Posted: 01.09.2015

ДП "Харківстандартметрологія" провело експертизу світлодіодних (LED) ламп

ДП "Харківстандартметрологія" провело експертизу світлодіодних (LED) ламп В останні роки LED лампи отримали широке розповсюдження під час організації зовнішнього, внутрішнього, точковог ..
Full Article

Posted: 01.09.2015