Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Освітлення пішоходних переходів

Освітлення пішоходних переходів

Освітлення пішоходних переходів

На сьогоднішній день існує гостра проблема освітлення доріг. Дороги стали небезпечними в темний час доби. Однією з головних проблем є обмежена видимість пішохідного переходу. Іншими слова, його просто не видно автомобілістам. Освітлення нерегульованого пішохідного переходу істотно підвищить безпеку як пішоходів, так і водіїв. Автомобілісти зможуть помічати пішохідний перехід здалеку. Це допоможе запобігти можливому наїзду на пішохода.

Система LED освітлення пішохідних переходів допоможе вирішити повністю проблеми, з якими стикаються як і пішоходи, так і любителі провести кілька годин за кермом. До цих проблем можна віднести: відсутність освітлення, слабке освітлення, відсутність світлового контрасту (недостатня видимість пішоходів доповнена відблисками і засліплення від вуличного освітлення) і сліпуче освітлення (вуличне освітлення направлено в сторону водія транспорту що наближується). (фото додаток 1)

Кожна третя дорожньо-транспортна пригода відбувається за участю пішохода. Основною причиною ДТП є погана видимість, водіям в сутінковий і нічний час складно помітити пішохода і сам пішохідний перехід, незважаючи на наявність дорожнього знака. Установка системи світлодіодного освітлення дозволить скоротити число наїздів на пішохідних переходах. А найголовніше - пішохідний перехід буде помітний здалеку.

Використання світлодіодів провідної компанії з світовим ім’ям CREE дозволяє досягнути високої ефективності освітлення при низьких енергозатратах. Ми використовуємо світлодіоди CREE XPG що дозволяє отримати світловий потік 120Лм на 1 вт.   


В світильнику SVL 40-Cross для освітлення пішохідних переходів використовується спеціально підібрана оптика від фінської компанії LEDIL з кутом розсіювання 30х105 градусів, що дозволяє акцентовано підсвітити пішохідний перехід яскраво виділивши його на фоні вуличного освітлення.

Також світильник додатково може бути доукомплектований світло відбиваючими пластинами, що дозволяють при монтажі на не великій висоті запобігти засліпленню водіїв.
 

Нами реалізовано проекти по освітленню проїжджих частин вулиць та пішохідних переходів в Рівненській та Волинській областях.  Також ми долучались до реалізації проектів в сфері енергоефективності по Програмі розвитку ООН, де використовувались наші світильники.


Ми пропонуємо якісний продукт по конкурентній ціні.

Вартість світлодіодного світильника SVL 40-Cross становить  2250 грн.
Комплектація додатковими світло відбиваючими пластинами буде коштувати 100 грн.