Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Фільтр
Очистити
Фільтр за ціною:

Світильник для АЗС

Світильник для АЗС

10 причин купити світлодіодні світильники для АЗС
 
Максимальний захист Стійкість до перепадів напруги
 Світлодіодні світильники для АЗС повністю захищені від зовнішніх впливів (IP 67) і здатні безперебійно працювати в будь-яких погодних умовах. Драйвери Meanwell оберігають світильники від виходу з ладу при скачках напруги і забезпечують їх стабільну роботу в діапазоні від 160 до 285 V.
М'яке не сліпляче світло Немає необхідності в заміні й утилізації ламп
 За допомогою вторинної оптики нам вдається розподіляти світловий потік світильників для АЗС так, щоб створювати яскраве та рівномірне освітлення незалежно від висоти установкиі та не засліплювати водіїв . Світлодіодні світильники для АЗС не містять ртуті і не мають витратних елементів, тобто міняти і утилізувати просто нічого. Дані світильники служать понад 100000 годин, не вимагаючи практично ніякого обслуговування.
Чудова світловіддача Мінімальне тепловиділення.
 Світовіддача світлодіодних світильників для АЗС - 120 Лм / Вт, і це з урахуванням втрат на розсіюванні. Для порівняння, світловіддача аналогів з лампами ДРЛ не перевищує 60 Лм / Вт Працюючий світлодіодний світильник для АЗС нагрівається лише до 65-70 градусів, у той час як температура світильників з газорозрядними лампами може дорівнювати 100-150 градусам.
Компактність, безліч варіантів монтажу
 Світлодіодні світильники для АЗС в середньому в 7 разів легші аналогів і менші за розміром. Світлодіодні світильники для АЗС можна встановлювати на опори вуличного освітлення, вбудовувати в навіс над колонками, кріпити на тросах або монтувати на будь-яку поверхню під будь-яким кутом.
Стійкість до корозії, пожежобезпечність
 Світлодіодні світильники для АЗС виготовляються в алюмінієвих корпусах з анодованим покриттям, що захищає світильники від хімічних реагентів і вологи. Світлодіодні світильники для АЗС відповідають всім вимогам електропожежної безпеки і можуть працювати поруч з легкозаймистими та вибухонебезпечними об'єктами.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
LED світильник для заправки АЗС 120 Вт
виріб: AZS 120  Ел. напруга: 180-240В Споживана потужність Вт: 120 Вт Кількість ..
4,995.00грн
LED світильник для заправки АЗС 40 Вт
виріб: AZS 40  Ел. напруга: 180-240В Споживана потужність Вт: 40 Вт Кількіс..
1,950.00грн
LED світильник для заправки АЗС 80 Вт
виріб: AZS 80  Ел. напруга: 180-240В Споживана потужність Вт: 80 Вт Кількість св..
3,990.00грн