Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Переваги опалення UDEN-S

Переваги опалення UDEN-S

Переваги опалення UDEN-S

Яку систему опалення ви б, не замислюючись, вибрали собі? З упевненістю поставили б в дитячу? Порадили друзям? З гордістю показали колегам? Якими характеристиками має володіти система опалення, щоб вона влаштувала всіх і кожного?

Ми провели опитування населення і вивчили думки експертів у цій галузі. І були вражені: відповіді не просто повністю збіглися - вони в точності повторюють бачення ідеальної системи опалення нашими фахівцями.

Отже, опалення повинно бути Зручним. UDEN-S:

Дуже легкий і швидкий монтаж / демонтаж - в приміщення площею 60 м2 система встановлюється не більше, ніж за один робочий день. При цьому ваш ремонт не постраждає, чи не буде видимих ​​пошкоджень інтер'єру. Монтаж можна робити поетапно, що особливо зручно на великих об'єктах або коли ви для початку хочете переконатися в ефективності обігрівачів.
Управління системою повністю автоматизовано і максимально просте, в кожній кімнаті встановлюється індивідуальна температура - забудьте про задусі в одній кімнаті і холодних підлогах - в іншій.
З системами опалення UDEN-S вам не доведеться турбуватися про додаткові площах для котельні та вентиляційному обладнанні - вони просто не потрібні.
Тепло відчувається вже з перших хвилин роботи, кімнати нагріваються швидко, адже вам не треба чекати, поки прогріється повітря у всьому приміщенні. Також обігрівачі UDEN-S чудово зарекомендували себе в якості додаткового або локального обігріву.
Опалення обов'язково має бути Доступним і економічним. UDEN-S:

Ви відчутно (в 1,5-2 рази) заощадите на установці опалення, тому немає витрат на котел, теплоносій, щорічне дороге обслуговування. Також будете приємно здивовані цінами, адже вони при ряді переваг на 10% нижче, ніж у конкурентів з аналогічною продукцією.
Спочатку необхідна розрахункова потужність системи опалення UDEN-S в 1,5-2 рази менше, ніж конвекційної. Вся система в середньому працює всього лише 5-7 годин на добу.
В експлуатації обігрівачі UDEN-S економічніше інших систем опалення до 60%.
Нам важливо, щоб опалення було Екологічним. UDEN-S:

Все обладнання виготовлено виключно з екологічно чистих природних матеріалів. На відміну від конвекційних систем UDEN-S НЕ висушує повітря, не виділяє продуктів горіння, не створює в приміщенні циркуляції пилу, усуває вогкість і цвіль. Вам не доведеться турбуватися про здоров'я - своє і своїх близьких.
Ви виберете систему опалення, яка надійності і безпеки. UDEN-S:

Система пожежобезпечна (є висновок ГДПБ МНС України), її можна надовго залишати без нагляду.
Інфрачервоне тепло абсолютно нешкідливо, обладнання сертифіковане і рекомендовано МОЗ України для дитячих, дошкільних та лікувальних закладів.
Гарантія виробника - 5 років, ресурс безперервної експлуатації - 25 років - ви не викинете на звалище обігрівачі після одного-двох опалювальних сезонів.
Нам хочеться, щоб система плюс до всього була Стильна і сучасна. UDEN-S:

Всі обігрівачі тоненькі, елегантні, доступні в різних кольорах і відтінках. З UDEN-S ви легко підберете обігрівачі під будь-який стиль інтер'єру - від строгого мінімалізму і хай-тека до дорогої класики та інтер'єрів в стилі ампір.
Зверніться до нас за вказаними контактами. Ми відповімо на всі ваші питання і компетентно допоможемо прийняти рішення, про яке ви не пошкодуєте.

P.S. А потім...

Уявіть, увійшовши в будинок з пронизливого тіло холоду після важкого, напруженого робочого дня, ви присяде на диван з чашкою кави або чаю і розслабитеся в приємній, теплій атмосфері. В офісі працівники перестануть думати про теплом ковдрі. А молоді мами з радістю позбудуться від хвилювання за своїх малюків, яким так подобається грати на підлозі босими.

Представники прекрасної половини людства нарешті втілять мрії про цілісну картину свого інтер'єру, де врахована кожна деталь. І побачать обігрівачі як стильні і незамінні елементи інтер'єру, родзинку будь-якого приміщення.

Система опалення UDEN-S зробить ваш бізнес успішнішим - будь-то магазин, офісне приміщення, банк або ресторан. Адже це важлива деталь загального дизайну, яка як частина фірмового стилю та іміджу компанії теж має свою цінність.

Ця категорія порожня.