Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Експлуатація та гарантія

Експлуатація та гарантія

Експлуатація та гарантія

Дорогі клієнти!

Нам дуже приємно, що серед продукції багатьох фірм, що працюють на ринку опалення, ви віддали перевагу торговій марці UDEN-S. Ми щиро зацікавлені в тому, щоб опалювальна система приносила вам тільки радість, створювала у вашому будинку тепло і затишок.

Ось лише кілька порад, слідуючи яким, ви отримаєте найкращий результат.

Опалення на основі теплих панелей і теплого плінтуса UDEN-S - це система променевого опалення, основний принцип дії якого полягає в Темперування (обігріві поверхонь). Подібно сонячним променям або тепловому випромінюванню від російської печі, каміна, опалювальна система в першу чергу обігріває стіни приміщення, що все знаходяться в ньому предмети, а вони віддають тепло повітрю.
Тому, дорогі споживачі, загострюємо вашу увагу на тому, що перші 7-10 днів експлуатації опалювальна система буде прогрівати і, при необхідності, висушувати конструкції вашого приміщення. У цей час витрата електричної енергії, поки система не вийде на нормальний режим роботи, буде перевищувати розрахункові показники.
Рекомендуємо включати опалення при першому ж похолоданні.
Щоб досягти максимальної економії та комфорту, важливо не допускати охолодження стін і надалі, адже на їх обігрів буде використовуватися додаткова енергія. Найбільш економний режим роботи системи - це безперервне підтримування заданої температури.
Оптимальною вважається температура 20 ° C, збільшення / зниження температури на 1 ° C призводить до збільшення / зниження споживання електроенергії на 5-7%.
Якщо температура в приміщенні вище тієї, яка виставлена ​​на терморегуляторі, система опалення включатися не буде.
Під час роботи іноді з'являється легке потріскування металевого корпусу обігрівача. Це пов'язано з розширенням / стисненням металу при нагріванні / охолодженні і ніяк не позначається на ефективності та безпеки опалювального обладнання.
Прилади розраховані на роботу в діапазоні напруги 215-240 вольт. При заниженому напрузі в мережі потрібен стабілізатор напруги. За якість електроенергії в мережі несе відповідальність Енергопередаюча організація.
Витрати з оплати за електроопалення безпосередньо залежать від теплоізоляції приміщення. Не чекайте холодів, щоб побачити прогалини в теплоізоляції вашого приміщення. Розв'яжіть цю проблему в теплу пору року. Щілина у вікні величиною в сірник дає втрати до 30 кубічних метрів нагрітого повітря за годину. Не дозволяйте своєму опаленню обігрівати вулицю.
Гарантійний термін на обігрівачі UDEN-S - 5 років з моменту продажу. Протягом гарантійного терміну ремонт або заміна обладнання виконується за рахунок підприємства-виробника. Для цього необхідно звернутися в точку продажів (до дилера) UDEN-S або безпосередньо в торговий дім UDEN-S (якщо ви купували обладнання безпосередньо на заводі).
При порушенні правил зберігання, установки, експлуатації обладнання UDEN-S претензії покупця не приймаються. Пошкодження обігрівача через невиконання вимог, описаних у технічному паспорті продукції, виключає можливість безкоштовного гарантійного обслуговування.


ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
користуватися обладнанням UDEN-S без занулення, заземлення, зі знятими муфтами і заглушками;
встановлювати обігрівачі впритул до розеток і вимикачами;
розміщувати поблизу обладнання горючі та легкозаймисті розчини і рідини;
встановлювати обігрівачі в місцях, де можливе попадання прямих струменів води на прилад, у приміщеннях із хімічно активним середовищем, що руйнує метали і ізоляцію;
мити або робити вологе протирання працюючого обладнання UDEN-S, сушити на ньому білизну, одяг і т.п;
накривати обладнання, щоб уникнути його перегріву;
вносити зміни в конструкцію виробу, здійснювати його самостійну фарбування та ремонт;
розміщувати меблі, побутову радіо-, теле- та комп'ютерну техніку ближче, ніж 250 мм від моделей Уден-200, -150, -100 і ближче, ніж 500 мм від моделей Уден-700, -500, -500К, -500Д, - 300, -250, щоб не створювати перешкод для вільної циркуляції повітря;
використання обігрівачів дітьми і людьми зі зниженими фізичними, психічними чи розумовими здібностями і людьми з відсутністю у них досвіду або знань, якщо вони не знаходяться під контролем або НЕ проінструктовані про використання приладу особою, відповідальною за їх безпеку. Слідкуйте за дітьми і домашніми тваринами, не дозволяйте їм гратися з пристроєм! ті їм грати з пристроєм!
З питаннями, зауваженнями, побажаннями звертайтеся за контактами.
Ми завжди уважно вислухаємо вас і постараємося допомогти.

Ця категорія порожня.