Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Про продукцію і технології UDEN-S

Про продукцію і технології UDEN-S

Про продукцію і технології UDEN-S

Безжідкостние системи опалення UDEN-S - це інфрачервоні електричні обігрівачі (панелі) потужністю від 100 до 700 Вт Настінні панелі, тепла плінтус і стельові обігрівачі трохи різняться дизайном, розмірами і технологією монтажу, але при цьому мають спільні яскраво виражені переваги в порівнянні з іншими системами обігріву та ідеально підходять для приміщень, в яких люди перебувають тривалий час.


В основу роботи обладнання UDEN-S закладений принцип прямого нагріву приміщення, тому немає котлів, котелень, труб, насосів і звичного теплоносія. М'які довгохвильові теплові промені падають на поверхню стін, підлоги, різних предметів і поступово прогрівають їх. Завдяки взаємному обміну теплом між нагрітими предметами прогрівається і повітря. У таких умовах ми відчуваємо себе набагато комфортніше, ніж при конвекційному опаленні, а в оплаті економимо мінімум 35-40%! 

Ключова відмінність від конкурентів

Інфрачервоні опалювальні панелі UDEN-S унікальні завдяки двом особливостям, які, до речі, і є джерелом їх конкурентних переваг:

1. Наявність енергозберігаючого теплонакопичувачів. Він складається з натуральних матеріалів, що акумулюють тепло, і являє собою керамічну плиту з відмінними фізичними властивостями: високою міцністю, електроізоляції, пожаробезопасностью, дуже низьким влагопоглощенієм, чіткої формою і естетичним зовнішнім виглядом.

Інфрачервоні керамічні панелі UDEN-S починають випромінювати тепло вже через 5 хвилин після включення, через 20 хвилин виходять на свою робочу температуру, а завдяки ТЕПЛОНАКОПИЧУВАЧ остигають протягом 1,5 годин! Цей проміжок часу обігрівачі продовжують віддавати своє тепло, обігріваючи приміщення з нульовим витратою електроенергії!

2. Нагрівальний елемент «ховається» в теплонакопичувачів шляхом пресування під високим тиском. Завдяки цьому ми отримуємо більш рівномірний розподіл тепла на поверхні опалювального приладу, його довговічність і низьку гігроскопічність.

Розрахунок кількості теплових панелей

Потужність будь-якої системи опалення залежить від тепловтрат приміщення. Для обігріву обладнанням UDEN-S приміщення з хорошою теплоізоляцією і висотою стелі 2,5 м необхідно орієнтовно 0,5 кВт електричної потужності на 10 кв.м площі. Щоб отримати більш точні дані, ми проводимо розрахунки за планами приміщення, які ви можете відправити нам факсом, звичайною поштою або email. У деяких випадках бажаний виїзд на заміри технічного фахівця.

Управління системою опалення: комфорт + економія

Інфрачервоні нагрівальні панелі UDEN-S управляються за допомогою терморегуляторів, які реагують на температуру повітря в приміщенні. Таким чином підтримується температура окремо в кожній кімнаті, що сприяє додаткової економії і комфорту. Тривалість роботи всієї системи опалення (якщо це основний обігрів) при вірних розрахунках - в середньому не більше 5-7 годин на добу.

У кожну кімнату встановлюється один терморегулятор, який керує роботою знаходиться в ній опалювального устаткування (це може бути як один інфрачервона панель-обігрівач, так і декілька). Якщо мова йде про панелях «універсал», укомплектованих годує проводом з вилкою, як правило, кожна з них підключається за допомогою індивідуального термостата (він вставляється в розетку, а в нього - вилка обігрівача).

Використовуючи з системою опалення UDEN-S програматори, які включають її тільки в потрібний час або через необхідні інтервали часу, ми отримуємо ще ряд переваг: додаткову економію електроенергії (20-30%), максимально комфортний мікроклімат і дивовижно просте управління температурою приміщення.

Ця категорія порожня.