Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Про нас

         На ринку України наша компанія з 2011 року займається продажем світлотехніки. Реализовуємо продукцію як через наші торгові точки так і відправляємо по всій Україні.

        Ми реалізуємо великий спектр освітлювальних приладів зі світлодіодними джерелами світла. Продукція нашої компанії успішно застосовується у освітленні ресторанів, магазинів, квартир, офісів і сходових майданчиків, підсвічуванні споруд та ландшафтів, для вуличного освітлення та складських будівель.

       Фахівці компанії допоможуть зменшити витрати на освітлення будівель і споруд, на внутрішнє підсвічування і освітлення рекламних об'єктів. Використання світлодіодних технологій дозволяє в десятикратному розмірі зменшити витрати на електроенергію.

В 2015 році ми започаткували виробництва світлодіодних світильників.

Українська компанія «СВ Лайт» пропонує сучасні енергоефективні світлодіодні світильники власного виробництва. Продукция «СВ Лайт» - це відмінне рішення для світлодіодного освітлення об'єктів будь-яких типів. Реалізація продукції «СВ Лайт» здійснюється в багатьох регіонах України. Приваблива ціна світильників - це їх безсумнівна перевага.

У виробництві, компанія «СВ Лайт», використовує тільки сертифіковані комплектуючі відомих постачальників з-за кордону, таких як CREE (світлодіоди, USA), seoul semiconductors (світлодіоди ,Корея), Mean Well (драйвера, Тайвань), Ledil (оптика, Фінляндія). Офіційне співробітництво з такими відомими брендами, дозволяє забезпечувати нашим Замовникам 3 річну гарантію на готову продукцію і виключити брак та повернення.